Доставка зі складу 5-10 днів.
Franke Spark SKN 611-79 Silk Stainless Steel Smooth
Вбудована раковина
Кат. номер: 101.0607.954
Технічні характеристики:
Номер пропозиції xSale 12945814536
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 79 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 16 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | Spark SKN 611-79 (stal szlachetna) |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Stalowe |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

