
Раковина Deante Zorba grafit ZQZ_2103
10 656 ₴
- В наявності
- Код: 25022850
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

Zorba
Мийка з 1 чашею без зливу
Чим відрізняються гранітні мийки Deante?

Краса і натуральністьГраніт видобувається з природного родовища на глибині 100 метрів під землею. Він елегантний, позачасовий і підходить до будь-якої кухні – сучасної та традиційної.

Високоякісний граніт Deante надзвичайно твердий, стійкий до пошкоджень і високих температур. Це підтверджує 18-річна гарантія виробника.

Простота використання. Яка мийка найкраще підійде на вашій кухні? Квадратні, прямокутні чи, може, круглі? Виберіть найкращу форму, розмір і колір.

Простота встановлення Раковини Deante готові до встановлення та комплектації. Кожна упаковка містить аксесуари з сифоном для підключення до посудомийної або пральної машини.
Мода змінюється, але стиль залишається довговічним і завжди актуальним. Він ідеально поєднується з композитними або дерев’яними стільницями , підходить для будь-якої кухні.
Якість, якій можна довіряти

18 років гарантії

Стійкий до зміни кольору

Розроблений продукт

Стійкість до високих температур (250°C)

Зроблено в Польщі

Стійкий до ударів
Граніт Deante відштовхує частинки води, тому довше залишається чистим. Кольорові соки, кава та чай швидко розтікаються по поверхні, не залишаючи на ній плям. Це особливість матеріалу, а не верхнього покриття, а значить, воно не зітреться і не потребуватиме поповнення.



Оздоблення: графіт Код: ZQZ 2103
Довжина: 440 мм. Ширина: 440 мм. Глибина чаші: 170 мм. Для шафи: 450 мм. Модель раковини: 1 чаша. Злив: 3,5 дюйма
Проштовхує молекули води 18 років старші моделі в серії в Польщі, які стійкі до високої температури (250 ° C) стійкі до термічного удару стійкі до зміни кольору - ковпачок Конкуренція Хороший зразок 2014 Двосторонній
Більше моделей із серії Zorba

Deante Zorba ZQZ_1513

Деанте Зорба ZQZ_1103

Deante ZQZ_1113

Deante Zorba graphite ZQZ_2113

Deante Zorba graphite ZQZ_2203

Deante Zorba graphite ZQZ_2513

Пісок Deante Zorba ZQZ_7113

Пісок Deante Zorba ZQZ_7203

Пісок Deante Zorba ZQZ_7513

Deante Zorba алебастр ZQZ_A103

Deante Zorba алебастр ZQZ_A113

Deante Zorba алебастр ZQZ_A11A

Deante Zorba алебастр ZQZ_A203

Deante Zorba алебастр ZQZ_A513

Deante Zorba graphite ZQZ_2103

Deante Zorba graphite ZQZ_211A

Пісок Deante Zorba ZQZ_7103

Пісок Deante Zorba ZQZ_711A

Deante Zorba сірий металік ZQZ_S103

Deante Zorba сірий металік ZQZ_S113

Deante Zorba сірий металік ZQZ_S11A

Deante Zorba сірий металік ZQZ_S203

Deante Zorba сірий металік ZQZ_S513
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 44 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 17 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Kwadratowy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 656 ₴

