Доставка зі складу 5-10 днів.
Franke Orion OID 611-78 Tectonite Onyx

Характеристики продукту:
- мийка одночашкова зі зливом із пластику (Тектоніт)
- мінімальна ширина тумби під раковину 45 см
- спосіб монтажу врізний в стільницю
- реверсивна модель (відділення ЛІВО або ПРАВО)
- мийка з автоматичною заглушкою (кругла ручка, нержавіюча сталь)
- зовнішні розміри 780 х 500 мм
- розміри камери 350 x 430 x 180 мм
- мийка з заводськими отворами (2 х 35мм) під кран, ручка автоматична заглушка, інше
- можливість виконання фрезерних та додаткових отворів (під кран, пробку, диспенсер, перемикач м'ясорубки та ін.)
Додаткові АКСЕСУАРИ для раковини:
- Універсальний подовжувач FRANKE (112.0193.038)
- Набір ALL-IN (рейка, дошка, велика вставка) (112.0655.481)
- Набір ALL-IN PLUS (рейка, дошка, велика вставка, мат) (112.0655.483)
- Набір ALL-IN PREMIUM (рейка, дошка, велика вставка, килимок, маленька вставка, маленький контейнер, кришка, великий контейнер) (112.0655.489)
У комплекті:
- переливна та зливна арматура
- сифон з можливістю підключення посудомийної/пральної машини
- 1 автоматична пробка з фільтром 3,5 дюйма
- ручка автоматичного стопору з нержавіючої сталі
- всі необхідні елементи для встановлення раковини
Технічне креслення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 18 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Тип клапана | mimośrodowy z sitkiem |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
| Ширина камери | 43 cm |
- Ціна: 9 458 ₴



