
Раковина Franke OID 611-62 onyx 114.0286.441
8 383 ₴
- В наявності
- Код: 25992034
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Оріон - OID 611-62 Тектонітовий онікс

Мінімальна ширина підконструкції 450 мм Розмір дренажу 3 1/2" Зовнішні розміри 620 мм x 500 мм Розміри камери 350 мм x 430 мм x 180 мм Кількість камер 1 Виріз 600 мм x 480 мм Виріз за шаблоном немає Розташування дренажу реверсивна модель Додаткова інформація прихований перелив< /p>
Технічне креслення

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 62 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 18 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
| Ширина камери | 35 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 383 ₴


