Доставка зі складу 5-10 днів.
Franke Euroform Efl

Ефективне облаштування кухні будь-якого розміру: великий вибір як щодо моделей, так і оздоблення, універсальний матеріал нержавіюча сталь у поєднанні з класичною формою камер робить лінію Euroform ідеальною для будь-якого кухонного інтер’єру, відмінна ціна- коефіцієнт продуктивності функціональність продукту.
Компанія FRANKE цього року святкує сторіччя. З Днем Народження. З історичної точки зору це лише мить ока. Біологічно кажучи, це більше, ніж тривалість життя людини. У науці та техніці це означає серію епохальних відкриттів, починаючи від квантової механіки та антибіотиків і закінчуючи комп’ютерною революцією та геномом людини. У бізнесі це нова ера, що відкриває безпрецедентні можливості, а також час несподіваних проблем і непередбачуваних ризиків.
Технічні дані
модель: EFL 614-78 тип мийки: вбудована обробка: нержавіюча сталь / шовк зовнішні розміри: 780 x 475 мм відступ: 760 x 455 мм чаші: 335 x 395 x 145 мм об’єм основної чаші: 21 л запірний клапан 3 Зливний набір 1/2" із сифоном у комплекті. Колір: льон. Матеріал: нержавіюча сталь. Основний розмір: 780x475 мм. Кількість камер: 1. Зливний отвір: так. Зливний набір: так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 15 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 47,5 cm |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Сушарка | Ociekacz z odpływem |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 9 999 ₴







