Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка Franke Spark SKL 611-63 1010582587


СУДІЛЬНА РОБОТА
Мийка Franke Spark SKL 611-63 виготовлена з нержавіючої сталі, що забезпечує її чудові функціональні властивості. Вам не потрібно хвилюватися про забруднення від вина чи буряка, розміщення гарячих каструль на його поверхні чи зміну кольору через регулярний контакт із сонячним світлом.

РЕВЕРСИВНА МОДЕЛЬ
Під час облаштування кухні важлива певна свобода підбору обладнання до оточення. Таким чином, представлена раковина є реверсивною моделлю, тому ви можете вирішити, чи віддаєте перевагу зливу з правого чи лівого боку мийної камери.

НЕОБОВ'ЯЗКОВИЙ ГРИЛЬ
Хочете позбутися залишків їжі легше, ніж раніше? З Franke Spark SKL 611-63 це можливо! Ви можете придбати подрібнювач для вашої раковини, який допоможе вам забути про засмічення сітчастого фільтра або зливу, а також про неприємні запахи, що виходять із сифона.

З ПІДДОНОМ ДЛЯ КРАПЛЯ
Відсік у моделі Franke Spark SKL 611-63 невеликий, але задовольнить вас своїм функціоналом - у ньому можна поставити мокрий посуд або щойно вимиті фрукти.
ЛЕГКЕ ОЧИЩЕННЯ
Гладка поверхня внутрішньої частини раковини забезпечує легке очищення сталевої поверхні - вам знадобиться лише ганчірка та м’який миючий засіб.
Вбудована МОДЕЛЬ
Franke Spark SKL 611-63 – це модель, призначена для встановлення на стільницю. Встановлена таким чином мийка виглядає сучасно та елегантно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 63,5 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 42 cm |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | Spark |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Сушарка | Ociekacz bez odpływu |
| Тип клапана | zatyczkowy z sitkiem |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |
| Ширина камери | 48 cm |
- Ціна: 9 999 ₴


