Доставка зі складу 5-10 днів.
THE SOUND OF VICTORY SLYR оснащено 50-міліметровим динамічним динаміком, який було вибрано та налаштовано, щоб забезпечити надшироку частотну характеристику з насиченим і детальним звуком. Ви відчуєте, як вороги крадуться за вами, почуєте рев двигуна та рев аудиторії - це Skullcandy Supreme Sound. БУДЬТЕ ПОЧУТИ Багатокористувацька гра вимагає командної роботи, тому спілкування є ключовим. SLYR має вбудований двосмуговий мікрофон, який надасть вашим супутникам чіткі інструкції (або вибачення). Знімний мікрофон також оснащений світлодіодним індикатором, який повідомляє, чи він увімкнений. ЛЕГКІ ТА МІЦНІ SLYR виготовлені з легкого матеріалу, який витримає роки ігор, а м’які амбушюри забезпечують комфорт і адаптуються до вашої голови. Почніть свій цілоденний марафон - SLYR настільки зручні, що ви забудете про них. ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ Почуйте світ, не зупиняючи гру. Легкодоступні елементи керування дозволять вимкнути навушники та відрегулювати гучність. UNIVERSAL SLYR забезпечує кришталево чистий звук з вашого ПК, Playstation, Switch або Xbox. Вони готові грати на будь-якій із зазначених платформ, а завдяки 3,5-мм аудіокабелю SLYR є визначенням "Plug and Play".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skullcandy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 8 GB |
| Версія Bluetooth | v5.0 |
| Версія ПЗ | Android 13 Go |
| Ваги | 179,5 g |
| Внутрішнє сховище | 128 GB |
| Вбудована цифрова камера | 5 Mpix |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ємність батареї | 5000mAh |
| Кількість камер спереду | 1 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | Чорний (2/64GB) |
| Марка | Motorola |
| Навігація | GPS |
| Операційна система | Android |
| Передавання даних | LTE |
| Роздільна здатність основної камери | 2560x1920 |
| Роздільна здатність екрана | 1280x720 |
| Тип SIM-картки | nanoSIM |
| Тип карти пам'яті | microSD |
| Тип конструкції | Dotykowy |
| Колір | Czarne |
| Частота процесора | 1,60GHz |
| датчики | Akcelerometr |
- Ціна: 9 999 ₴

