Доставка зі складу 5-10 днів.
Razer Kraken – міжплатформна дротова ігрова гарнітура
Опис:
Опис продукту
Raser Kraken 3-го покоління – це дротова гарнітура для змагальних геймерів. Його великі 50-мм динаміки забезпечують потужний і чистий звук. Він розроблений для тривалого комфорту завдяки охолоджувальним гелевим подушкам. Висувний мікрофон гарантує, що ваші розмови завжди будуть абсолютно чіткими.
Юридична відмова від відповідальності
Ми доставляємо з Франції, до вашого замовлення можуть застосовуватися митні збори.
Дата випуску: 01.01.2020
Бренд: Razer
Вага: 0 грам
Висота: 4 см
Ширина: 8 см
Довжина: 9 см
СПЕЦІАЛЬНО НАЛАШТУВАНІ 50-ММІ ДІБУМИ: Забезпечує широкий звуковий ландшафт, від тонких кроків, що підкрадаються позаду, до кліматичних вибухів, які вражають вас.
ОДНОНАПРАВЛЕНИЙ ВИСУВНИЙ МІКРОФОН: переконайтеся, що ваші швидкі виклики завжди надсилаються з абсолютною чіткістю
АЛЮМІНІЄВА БОКСИТОВА РАМА З ТОВСТІШИМ НАБИВАННЯМ: для легкої ваги, довговічності та гнучкості. Накладка на голову зменшує тиск на голову, тому гарнітура здається ще легшою.
СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ П
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 245g |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина кабелю | 1,2m |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Комунікація | Przewodowa |
| Мoдель | Quantum 300 |
| Марка | JBL |
| Роз'єм | USB |
| Розподіл | JBL |
| Будівництво | Nauszne zamknięte |
| Тип | Słuchawki z mikrofonem |
| Колір | Czarne |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴



