Доставка зі складу 5-10 днів.

Creative Zen Hybrid
Знайдіть шлях до спокою та приватності за допомогою бездротових накладних навушників Creative Zen Hybrid. Вони оснащені гібридним активним шумозаглушенням (ANC) і режимом Ambient Mode, що дозволяє відчувати оточення лише на власних умовах. Спеціально налаштовані 40-мм повнодіапазонні неодимові динаміки забезпечують високу якість звуку.
Ці навушники є ідеальним поєднанням універсальності та продуктивності – бездротові чи дротові, на вулиці чи в приміщенні. Creative Zen Hybrid оснащений мікрофоном із шумопоглинанням, який витримає будь-яку імпровізацію. Крім того, тривалий час роботи від батареї до 27 годин, навіть у режимі ANC, дозволить вам працювати цілий день, не відволікаючись.

Особиста зона комфорту з режимом ANC
Усуньте до 95% навколишнього шуму за допомогою навушників Creative Zen Hybrid. Використання чотирьох мікрофонів, призначених для гібридного активного шумопоглинання (ANC), який поєднує ANC із системами прямого й зворотного зв’язку для видалення ширшого спектру шуму, дозволить заглушити всі відволікаючі звуки та створити особисту зону комфорту. Ви можете легко активувати режим ANC, натиснувши кнопку на корпусі навушників.
Зверніть увагу на навколишнє середовище за допомогою режиму навколишнього середовища
Чудова акустика та чудовий комфорт
Подвійні 40-мм повнодіапазонні неодимові динаміки, спеціально налаштовані інженерами-акустиками, забезпечують високоякісний звук – від точних низьких частот із теплим звуковим підписом до чітких високих частот. Необхідні елементи керування розташовані на правій чашці навушників, що дозволяє легко відповідати на дзвінки, користуватися голосовими помічниками та регулювати гучність.

Мікрофон із функцією шумозаглушення
Навушники Creative Zen Hybrid оснащені мікрофоном із шумозаглушенням, який вловлює ваш голос. У поєднанні з увімкненою функцією ANC ви зможете ще краще чути своїх співрозмовників, коли навколишній шум приглушено. Це означає кращий досвід під час голосових викликів, коли ви звучите краще та чіткіше для своїх співрозмовників.
Довгий час автономної роботи
Навушники Creative Zen Hybrid мають тривалий час автономної роботи до 27 годин із увімкненим ANC. Зарядка також дуже проста завдяки кабелю USB-C, який входить у комплект. Якщо ви поспішаєте, скористайтеся перев
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Creative |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDMI |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Максимальна споживана потужність | 300 W |
| Максимальна підтримувана роздільна здатність | 4096 x 2160 |
| Марка | Gigabyte |
| стандарти, що підтримуються | PhysX |
| Виробник чипсета | Nvidia |
| Розмір оперативної пам'яті | 2GB |
| Тип оперативної пам'яті | GDDR5 |
| Тип охолодження | Aktywne |
| Тип роз'єму | PCI-Express x8 |
| Частота ядра | 954 MHz |
| Чипсет | GeForce GT 710 |
| Шина даних | 64bit |
- Ціна: 9 999 ₴





