Доставка зі складу 5-10 днів.
Повністю бездротові навушники з мікрофоном, вкладиші, Bluetooth, зелені
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defunc |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 150g |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Динаміка | 104 dB |
| Додаткові можливості | Szybkie ładowanie |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Мoдель | 21 |
| Марка | DeFunc |
| Робочий час | 5 h |
| Роз'єм | USB-C |
| Доля | Sportowe |
| Тип | Douszne |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴



