Доставка зі складу 5-10 днів.
Вигнутий монітор Samsung LS27C362EAUXEN + кабель HDMI + КАБЕЛЬ VGA
Найдосконаліший монітор на ринку з кривизною 1800R. Численні функції для геймерів і тих, хто покращує якість і комфорт, роблять його ідеальним рішенням як для повсякденної роботи, так і для складних розваг
Найглибша крива для найкращих вражень
Відкрийте для себе вигнутий монітор Samsung, який залучає вас у подію як ніхто інший. Форма монітора заснована на колі з радіусом 1800 мм, завдяки чому він оточує ваш зір, розширює поле зору і зменшує кількість відбитого світла. Немає значення, дивитеся ви фільм онлайн, улюблений серіал чи захоплені грою – з монітором Samsung ви будете ще більше поглинені будь-якими розвагами.
• Кривизна екрана 1800R
Завдяки більшому радіусу кривизни очі менше втомлюються, ніж при використанні плоских моніторів. Це також гарантує, що очі знаходяться на однаковій відстані від кожної точки на екрані. Сприятливий вплив на ваше здоров'я підтверджено дослідженнями відділення офтальмології Лікарні національного університету Сеула.
• Режим Eye Saver зменшує випромінювання синього світла, яке стимулює очі набагато більше, ніж інші кольори. Цей режим робить використання монітора набагато зручнішим.
• Технологія Flicker Free усуває відволікаюче мерехтіння екрана, що підвищує ваш комфорт під час довгих годин роботи та розваг.
Найвища якість зображення
• Найвищий у своєму класі контраст - матриця монітора Samsung виготовлена за технологією VA, яка забезпечує контрастність до 3000:1. Завдяки цьому зображення вражає глибшим чорним, чистим білим і ідеально відтвореними кольорами.
• Рівномірне підсвічування – вигнутий монітор виділяється з-поміж інших більш рівномірним чорним і більш рівномірним підсвічуванням матриці.
Екологічно чистий режим Eco Saving
• Автоматична яскравість – технологія енергозбереження регулює яскравість екрана на основі чорних областей, що відображаються на екрані. Це дозволяє зменшити споживання електроенергії до 10%*.
• Два налаштування яскравості – ви також можете автоматично встановити рівень яскравості – 25%, 50% або максимум.
Нова якість розваг
• AMD Freesync – технологія, яка динамічно синхронізує зображення, щоб мінімізувати затримки та затримку зображення під час гри.
• Ігровий режим — оптимізує параметри та налаштування, важливі для відеоігор, наприклад, підсвічує темні елементи, забезпечуючи таким чином повний огляд дії.
Стильний дизайн
• Тонкий дизайн – вигнутий монітор менший ніж уполовину за товщину своїх попередників – лише 11,9 мм.
• Елегантна підставка – проста кругла підставка підкреслює форму екрана.
Режим захисту очей і без мерехтіння
Бережіть очі та уникайте напруги! Удосконалена технологія Eye Saver, сертифікована TUV, зменшує втому очей, мінімізуючи кількість випромінюваного синього світла, а функція Flicker Free усуває дратівливе мерехтіння екрана.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 4 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 20 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Динамічний контраст | Mega |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | LS27C362EAUXEN |
| Марка | Samsung |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 20W Вт |
| Розмір екрана | 68 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | Curved |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴

