Доставка зі складу 5-10 днів.
Сертифікати TÜV Rheinland® Flicker FreeTÜV Rheinland Eye Comfort CertificationFront cover BlackКолір виробу BlackColor Назва Raven BlackColor ніг BlackВхідна напруга 100–240 В змінного струму, вхідна частота 50–60 Гц Режим вимкнення 0,5 Вт Споживана потужність (макс.) 60 Вт Споживана потужність у режимі очікування 0,5 Вт Споживана потужність 34 Вт Тип джерела живлення Внутрішня глибина (без основи) 5,03 см Висота (без основи) 42,6 см Ширина (без основи) 71,4 см Висота пристрою (з базою) 502,8 мм Вага (без основи) 5,4 кг Ширина рами (збоку) 2 мм Ширина пристрою (з основою) 714,1 мм Ширина рами (зверху) 2 мм Вага (з основою) 6,3 кг Ширина рами (знизу) 2,4 см Глибина пристрою (з основою) 225,2 мм Діапазон температур (робочий) 0 - 50 °CДіапазон температур (зберігання) -20 - 60 °Допустима відносна вологість 5 - 95%Діапазон відносної вологості 20 - 90%Технологія усунення мерехтіння Так Глибина упаковки 151 ммВисота упаковки 512 ммШирина упаковки 844 ммВага з упаковкою 9,9 кгГарантійний талон Так Кабелі змінного струму; HDMI Довжина кабелю HDMI 1,8 м Короткий посібник Так Підставка в комплекті Так Гвинти в комплекті Так Довжина кабелю живлення 1,8 м Розмір плями 0,181 x 0,181 мм Роздільна здатність 3840 x 2160 пікселів Час відгуку (швидкість) 4 мс Яскравість дисплея (типова) 250 кд/м² Форма екрана Плоский Коефіцієнт контрастності (динамічний) 3000000:1 Глибина кольору 8 біт Діапазон сканування (довжина) 30 - 75 Гц Щільність пікселів 139,9 ppi Час відгуку (типовий) 8 мс Діапазон горизонтального сканування 30 - 160 кГц Горизонтальний кут огляду 178° Кольори дисплея 16,7 мільйонів кольорів Діагональ екрана 31 .5" Кут огляду (по вертикалі) ) 178° Оригінальне співвідношення сторін 16:9 Коефіцієнт контрастності (типовий) 3000:1 Сенсорний екран Ні Розмір зображення (горизонтальний) 69,7 см Максимальна частота оновлення 60 Гц Колірна гамма 72% Тип підсвічування W-LED Технологія дисплея LED Розмір зображення ( вертикальний) 39,2 см Тип матриця VATType HD 4K Ultra HDКольоровий простір RGB NTSMatte екран ТакВбудовані динаміки НіВбудована камера/камера НіСлот для замка типу KensingtonKensington Lock ТакУправління кабелем ТакДіапазон кутів нахилу -5 - 22°Інтерфейс для монтажу на панелі 100 x 100 мм Регулювання висоти НіСтандарт VESA Так Регулювання нахилу Так Поворот НіВісь обертання Функція NoObj Plug & Play Так Кількість портів DisplayPort 1 Версія DisplayPort 1.2 Вбудований USB-концентратор Ні Роз’єм для навушників 3,5 мм Версія HDMI 2.0HDMI Так Виходи для навушників 1 Вихід для навушників Так Кількість портів HDMI Вихідний гніздо 2DC Так Сертифікація RoHS щодо навколишнього середовища (стійкість) War гарантійні місяці : 36 (завод)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6,3 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Клас енергоспоживання | G |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | D32u-40 |
| Марка | Lenovo |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 34W Вт |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Роз'єми | DisplayPort |
| Розподіл | Lenovo porfolio |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| Технології | 4K UHD |
| Тип матриці | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴

