Доставка зі складу 5-10 днів.
Zobacz prawdziwe kolory i bogatą grafikęNowy monitor Philips E-line z wąską ramką z 4 stron i systemem zarządzania przewodami stanowi stylowe ulepszenie miejsca pracy. Ciesz się wyraźnym obrazem w jakości Full HD, czasem reakcji 1 ms i technologią AMD FreeSync, która zapewnia płynną rozgrywkę.Monitor bez ramy z 4 stronNiezwykle minimalistyczna konstrukcja monitora bez ramki z 4 stron nie tylko elegancko się prezentuje, ale też pozwala cieszyć się obrazem bez granic. Zwiększ produktywność, skupiając się całkowicie na realistycznej grafice wypełniającej cały ekran. Wykorzystaj możliwości nieograniczonego obrazu w układzie kilku monitorów w trybie obracania.Technologia LED IPS zapewnia szeroki kąt widzenia oraz dokładność obrazu i barwMonitory IPS wykorzystują zaawansowaną technologię, która zapewnia bardzo szeroki kąt widzenia wynoszący 178/178 stopni, co umożliwia oglądanie obrazu pod niemal każdym kątem. W przeciwieństwie do standardowych paneli TN monitory IPS oferują niezwykle wyrazisty obraz i żywe kolory. Dzięki temu idealnie nadają się nie tylko do wyświetlania zdjęć i filmów czy przeglądania Internetu, ale również świetnie sprawdzają się w zastosowaniach profesjonalnych, wymagających dokładności oddawania kolorów i stałej jasności przez cały czas.Płynna gra bez wysiłku dzięki technologii AMD FreeSyncGranie nie powinno wymagać wyboru między niestabilnym przebiegiem rozgrywki a niepełnymi klatkami. Z nowym monitorem firmy Philips ten problem odchodzi w zapomnienie. Dzięki technologii AMD FreeSync możesz cieszyć się płynnym obrazem bez zniekształceń przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę i ekstremalnie szybkim czasem reakcji.Szybki czas reakcji 1 ms MPRT zapewnia wyraźny obraz i płynną gręTechnologia MPRT (ang. Motion Picture Response Time, czas reakcji obrazu) to bardziej intuicyjny sposób bezpośredniego opisania czasu potrzebnego, aby rozmyty obraz stał się czysty i wyraźny. Przeznaczony do gier monitor firmy Philips z czasem reakcji MPRT na poziomie 1 ms skutecznie eliminuje rozmazywanie obrazu i niewyraźne sekwencje ruchu oraz zapewnia wyraźne i precyzyjne efekty wizualne, zwiększając przyjemność z rozgrywki. To najlepszy wybór do emocjonujących i wymagających płynności gier.Tryb gry SmartImage zoptymalizowany do potrzeb graczyNowy monitor firmy Philips jest przeznaczony dla graczy. Jego menu ekranowe, do którego można szybko uzyskać dostęp, oferuje wiele opcji. Tryb FPS (ang. First Person Shooting) poprawia wygląd ciemniejszych obszarów, pomagając dostrzec w grze ukryte w ciemności przedmioty. Tryb Racing charakteryzuje się krótszym czasem reakcji, żywszymi kolorami oraz odpowiednio dostosowanym obrazem. Tryb RTS (ang. Real Time Strategy) udostępnia funkcję specjalną SmartFrame, która pozwala wyróżnić określone obszary i zmienić ustawienia rozmiaru i obrazu. Z kolei opcje Gamer 1 i Gamer 2 umożliwiają dostosowanie ustawień pod kątem różnych gier i ich zapisanie w celu uzyskania najlepszych rezultatów.Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technologii Flicker-freeZe względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swoich ekranach, co powoduje zmęczenie wzroku. Technologia Flicker-free firmy Philips wykorzystuje nowe rozwiązanie, aby korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki czemu zapewnia większą wygodę podczas oglądania.Tryb LowBlue umożliwia pracę zdrowszą dla oczuBadania wykazały, że podobnie jak promienie ultrafioletowe mogą uszkodzić wzrok, tak krótkie promienie niebieskie emitowane przez wyświetlacze LED również mogą mieć negatywny wpływ na oczy i z biegiem czasu przyczynić się do pogorszenia wzroku. Opracowany przez firmę Philips specjalnie z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu użytkownika tryb LowBlue zmniejsza emisję szkodliwego promieniowania niebieskiego dzięki wykorzystaniu inteligentnego oprogramowania.System prowadzenia przewodów ułatwia zachowanie porządku w miejscu pracyZarządzanie kablami to zmyślna konstrukcja, która pozwala utrzymać porządek w miejscu pracy dzięki odpowiedniemu ułożeniu kabli i przewodów niezbędnych do obsługi wyświetlacza.Klawisz przełączania menu EasySelect umożliwia szybki dostęp do menu ekranowegoDyskretnie umieszczony klawisz przełączania menu EasySelect umożliwia szybkie i łatwe dostosowywanie ustawień monitora w menu ekranowym.SmartContrast zapewnia głęboką czerń i większe bogactwo szczegółówTechnologia SmartContrast firmy Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i automatycznie dopasowuje kolory oraz intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie regulowany w celu jak najlepszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów, a także kolorów o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są regulowane tak, aby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, jednocześnie zapewniając niższe zużycie energii.Wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediówWyświetlacz jest wyposażony w dwa wbudowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, na dole, na górze, z tyłu itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.Informacje o produkcieModel242E2FA/00Proporcje obrazu 16:9Przekątna ekranu 23.8"Typ matrycy TFT IPS (IPS)Powierzchnia matrycy MatowaEkran dotykowy NieTechnologia podświetlania Diody LEDObszar widzialny w pionie 296.46 mmObszar widzialny w poziomie 527.04 mmPlamka matrycy 0.2745 mmRozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)Czas reakcji 1 msJasność 300 cd/m²Kontrast statyczny 1 000:1Częstotliwość pozioma min. 30 kHzCzęstotliwość pozioma max. 85 kHzCzęstotliwość pionowa min. 48 HzCzęstotliwość pionowa max. 75 HzKąt widzenia poziomy 178 °Kąt widzenia pionowy 178 °Ilość kolorów 16,7 mlnGniazda we/wy 1 x HDMI1 x DisplayPort1 x 3,5 mm minijack1 x 15-pin D-SubBluetooth NieWiFi NieWbudowane głośniki TakWbudowany tuner TV NieKamera internetowa BrakPivot NieCertyfikaty EPAFCC Class BRoHSTCOTUVEnergy StarCECUCBStandard VESA 75 x 75Pobór mocy 12.19 WAkcesoria w zestawie Przewód HDMI, Przewód zasilającyDokumentacja użytkownikaKolor CzarnyWysokość 312 mmWysokość z podstawą 428 mmSzerokość 540 mmGłębokość 36 mmGłębokość z podstawą 187 mmWaga 2.28 kgWaga z podstawą 3.45 kg
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 3,5kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Інтерфейси | HDMI |
| Клас енергоспоживання | D |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Мoдель | 242E2FA/00 |
| Марка | Philips |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 6W |
| Споживана потужність | 15W Вт |
| Розмір плями | 0,27mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 75x75 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴

