Телевізор Toshiba 55UL3363DG
  • В наявності
  • Код: 153560851
Телевізор Toshiba 55UL3363DG
Менеджер продаж
Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
TOSHIBA 55UA2363DG
55" Ultra HD Android TV
• Netflix • Prime Video • YouTube • Disney+ • Android TV • TRU Resolution
Відкрийте для себе кнопку Netflix® на пульті, перейти від однієї пригоди до другий.
Щоб надати більше способів доступ до мат
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникToshiba
Роздільна здатність екрану3840x2160
СтанНовий
Звук
Dolby DigitalТак
Прийом сигналу
ТелетекстТак
Користувальницькі характеристики
DLNAНемає
Ethernet (ЛВС)Да
HDR-режимДа
HbbTVДа
RF-вхідНемає
Smart TVAndroid TV
Вага з базою12,4kg
Можливості Смарт ТВAndroid
Вхід VGA для ПКНемає
Висота без бази71,2cm
Висота з основою76cm
Гарантійний термін (міс)12
Глибина без бази8,7cm
Глибина з основою25,7 cm
ДисплейПортНемає
Використовувані технології4K HDR
Клас енергоспоживанняE
Клас енергоефективності в режимі HDRG
Клас енергоефективності в режимі SDRE
Кількість USB-портів2
Кількість портів HDMI3
КомунікаціяBluetooth
Мoдель55UA2363DG
МаркаToshiba
Потужність динаміка2 x 10 W
Напруга живлення220 - 240 V
Споживана потужність на 1000 год у режимі HDR (N)123 kWh
Розмір екрана139 cm
РозподілVestel
Світловий датчикНемає
Система об'ємного звучанняДа
Слот CIДа
Стандарт VESA200x200
Стандарт кодуванняH.265/HEVC
Технології4K UHD
Тип матриціLED
Тип екранаПростий
ТюнерDVB-C
Пристрій читання карт пам'ятіНемає
Цифровий оптичний вихідДа
Ширина без бази123,3cm
Ширина з основою123,3cm
Енергоспоживання в режимі очікування0,5 W