Доставка зі складу 5-10 днів.
Більше можливостей у грі. 27-дюймовий вигнутий ігровий монітор із роздільною здатністю Full HD і новим виразним дизайном. Частота оновлення 144 Гц і час відгуку 1 мс MPRT (4 мс GTG) забезпечують плавний процес занурення в гру
Маючи на увазі реалістичний досвід
Повний вперед
Новіший дизайн. Покращено ігри.
Завантажити
S2721HGF
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5,6 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | D |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | S2721HGF |
| Марка | Dell |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 23W Вт |
| Розмір плями | 0,31mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴



