Доставка зі складу 5-10 днів.
✔️ Samsung Odyssey G3A S24AG304NR 61 см (24") 1920 x 1080 пікселів Full HD LED Black ✔️
Samsung Odyssey G3A S24AG304NR. Довжина екрана по діагоналі: 61 см (24"), Роздільна здатність: 1920 x 1080 пікселів, Тип HD: Full HD, Технологія дисплея: LED, Час відгуку (типовий): 1 мс, Формат рідного зображення: 16:9, Кут огляду ( горизонтальний) ): 178°, Кут огляду (вертикальний): 178°. Стандарт VESA, можливість регулювання висоти. Колір продукту: Чорний
✏️ Найважливіші технічні параметри:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Динамічний контраст | Mega |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | F |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | F |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | Odyssey G3A |
| Марка | Samsung |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 21W Вт |
| Розмір екрана | 60 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 75x75 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

