Доставка зі складу 5-10 днів.
Якщо ви любитель ІТ та електроніки, любите бути в курсі технологічних новинок і не пропускати жодної дрібниці, купуйте монітор HP E34M G4 34" за найкращою ціною. Колір: чорний RGB Роздільна здатність: 3440 x 1440 px Wide Quad HD Тип: Характеристики монітора: Регульований поворотний Регульований вбудований динамік З’єднання: HDMIUSB C x 1HDCPUSB A x 4Під’єднання: HDMIКлас енергоспоживання: GПотужність: 10 Вт Коефіцієнт контрастності: 3000:1Навушники: 3,5 ммЕкран: 34"VA curveПідключення: DisplayPort x 1DisplayPort 1.2Частота: 50 - 60 Гц 75 Гц 48 - 75 Гц Напруга : 100 - 240 В Споживана енергія: 65 кВт*год 185 кВт*год 0,5 кВт*год Включає: Вихід для навушників Кут роботи: 178ºТочність (відносна вологість): 20% - 80% Роз’єми: Запобіжний отвір Нахил: -5º / 20ºAspect співвідношення: 21:9 Джерело живлення: CC Монтаж: VESAO Діапазон робочих температур: 5º / 35 ºТехнологія: Low Blue Light Максимальне налаштування: 150 мм Яскравість: 400 лм ANSI Рекомендоване використання: Компанії та бізнес Сумісність: VESA 100 x 100 мм Кольори: 99 Передача: - 30º / 30°
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Настінне кріплення | Так |
| Основні | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 12kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Динамічний контраст | 10000000:1 |
| Клас енергоспоживання | F |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Мoдель | E34m G4 |
| Марка | HP |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 65W Вт |
| Роздільна здатність | 3440x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 21:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 9 999 ₴

