Доставка зі складу 5-10 днів.
34-дюймовий екран UltraWide™ Full HD
Покращуйте свій домашній офіс
Монітор із роздільною здатністю UltraWide™ Full HD (2560x1080) і співвідношенням сторін 21:9 забезпечує на 33% більше простору на екрані, ніж монітор із роздільною здатністю FHD (1920x1080).




Онлайн-уроки з широким полем зору
Перетворіть широкий екран свого монітора на віртуальний клас, де ви зможете ефективно організувати всі свої підручники, уроки, бесіди та пошуки.


Почніть переглядати матеріали поруч
Переглядайте звіти та таблиці даних поруч для зручного перегляду без перемикання між вікнами.


HDR10
Детальний контраст
Завдяки технології HDR доступні різні типи вмісту. Цей монітор оснащено технологією HDR10, що базується на 95% кольорової гами sRGB, яка підтримує певні рівні кольору та яскравості, забезпечуючи фантастичні кольори вмісту.
*Зображення змодельовані, щоб висвітлити особливості представленої функції. Фактичне зображення може відрізнятися.


IPS із покриттям 95% sRGB (тип.):
Справжні кольори та широкий кут огляду
Монітор LG IPS забезпечує винятково точне відтворення кольорів. Широкий кут огляду означає, що IPS-монітор може похвалитися охопленням до 95% колірної гами sRGB.


Екранне керування
Керуйте лише кількома кліками
Кількома клацаннями миші ви можете розділити робочий простір або визначити основні налаштування монітора.
*Останнє програмне забезпечення OnScreen Control можна завантажити з LG.COM.*Зображення продукту та OnScreen Control у відео наведені лише для ілюстрації та можуть відрізнятися від фактичного продукту.


AMD FreeSync™
Плавна динаміка руху
Технологія AMD FreeSync™ забезпечує плавну та безперервну розваги з високою роздільною здатністю навіть у швидких іграх. Практично зменшує розриви та заїкання зображення.
*Зображення змодельовані, щоб висвітлити особливості представленої функції. Фактичне зображення може відрізнятися.*Порівняння режиму «ВИМК.» (ліворуч) і AMD FreeSync™.


Традиційне рішення


DAS
*Звичайний режим представляє модель, яка не підтримує DAS (Dynamic Action Sync). *Зображення є моделюванням, призначеним для підкреслення особливостей представленої функції. Фактичне зображення може відрізнятися.


ВИМКНЕНО


УВІМКНЕНО
*Зображення є моделюванням, призначеним для підкреслення особливостей представленої функції. Фактичне зображення може відрізнятися.






Режим читання
Менше синього світла, більше комфорту для очей
Зменшення синього світла зменшує втому очей, режим Reader надає екрану колірну температуру, подібну до паперу, і забезпечує оптимальні умови для читання.


Flicker Safe
Догляд за очима
Технологія Flicker Safe зменшує невидиме мерехтіння екрана та забезпечує комфортне робоче середовище для очей.
*Зображення змодельовані, щоб висвітлити особливості представленої функції. Фактичне зображення може відрізнятися.*Розрахунки, виконані в рамках внутрішнього тестування LG 34WP500 у листопаді 2020 року. Це значення може відрізнятися залежно від фактичних умов експлуатації.
Ергономічний дизайн
Простота та зручність
Проста в установці підставка не потребує жодних інструментів і дозволяє гнучко регулювати нахил великого екрану до оптимального положення для користувача.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5,9 kg |
| Висота з основою | 485mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 224mm |
| Річне споживання енергії | 23 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | ZeroFrame |
| Клас енергоспоживання | F |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | F |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | F |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | 34WP500-B |
| Марка | LG |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | Nie dotyczy |
| Споживана потужність | 29W Вт |
| Розмір плями | 0,31mm |
| Розмір екрана | 86,7 cm |
| Роздільна здатність | 2560x1080 |
| Роз'єми | 2x HDMI |
| Розподіл | LG Polska |
| Співвідношення сторін екрана | 21:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Ширина з основою | 818mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴







