Доставка зі складу 5-10 днів.


YH-E700A — це найновіші бездротові навушники з ANC у асортименті Yamaha. Використані технічні рішення дозволяють адаптувати структуру до вас і вашого оточення. Крім того, нова модель може похвалитися рядом передових технічних рішень, серед яких: Система Listening Care, режим Ambient Sound і тривалий час роботи від батареї (до 35 годин). Усе це для забезпечення звучання, яке відповідає ідеї Stay True, тобто звучання відповідає намірам артиста.
Bluetooth 5.0 із підтримкою SBC, AAC, Qualcomm aptX ™ Адаптивні кодеки Система активного шумозаглушення (ANC) - насолоджуйтесь чистим, неушкодженим музичним сигналом Original Listening Care system - Повний діапазон звуку навіть при низькій гучності Унікальний режим Listening Optimizer - звук, адаптований до ваших потреб. Ambient Sound – режим, який дозволяє вам повністю знати про оточення. Сумісність із голосовим помічником Google і Siri. Зручне керування через додаток. 35 годин автономної роботи з увімкненим ANC.

Дизайнери оснастили бездротові шумопоглинаючі навушники YH-E700 власною технологією Advanced ANC, яка перевищує стандартні системи активного шумозаглушення. Використане рішення відповідає за аналіз і видалення фонового шуму, що перетворюється на чистий і неушкоджений музичний сигнал, на відміну від традиційних схем, які можуть «фарбувати», погіршувати звук або навіть пригнічувати низькі частоти.

У бездротових навушниках Yamaha YH-E700A використовується унікальна система Listening Optimizer. Спеціальні мікрофони-вкладиші призначені для вимірювання герметичності та витоку зі слухової системи. Потім, на основі отриманих даних, відтворений звук оптимізується в режимі реального часу, коригуючи різницю між джерелом і реальними умовами прослуховування. У результаті користувач може насолоджуватися звуком, який відповідає задумам виконавця та безпосередньо адаптований до його власних уподобань.

Якщо ви хочете залишатися на зв’язку з навколишнім середовищем або спілкуватися з іншою людиною, бездротові навушники Yamaha YH-E700A мають режим навколишнього звуку. Це рішення є відповіддю на незручність навушників, яка блокує важливі звукові сигнали з навколишнього середовища, наприклад, сирени машин екстрених служб або оголошення в аеропортах, на вокзалах чи громадському транспорті. Вбудований мікрофон вловлює ці сигнали та відтворює їх у фоновому режимі, щоб користувач міг бути повністю в курсі того, що зараз відбувається навколо нього.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YAMAHA |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина кабелю | Nie dotyczy |
| Додаткові можливості | Etui ochronne |
| Комунікація | Bezprzewodowe > Słuchawki Bezprzewodowe |
| Мoдель | YH-E700A |
| Марка | Yamaha > Słuchawki Yamaha |
| Робочий час | 35 h |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
| Будівництво | Zamknięte |
| Доля | Uniwersalne > Słuchawki Uniwersalne |
| Тип | Бездротовий |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth > Słuchawki Bluetooth |
| Частотна характеристика | 8-40000 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴






