
Ноутбук MSI Cyborg 15 (CYBORG15A12VF266XPL)
84 762 ₴
- В наявності
- Код: 152020566
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
MSI Cyborg 15 i5-12450H 16/512 SSD RTX 4060 144 Гц
MSI Cyborg 15 A12VF-266XPL, FullHD IPS 144Hz 15.6" матриця, Intel Core i5-12450H 8-ядерний процесор, 16GB RAM DDR5-4800, швидкий 512GB SSD M.2 PCIe NVMe накопичувач, NVIDIA GeForce RTX 4060 графічна пам'ять 8GB GDDR6 VRAM, БЕЗ ОПЕРАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ
№ продукту: 14151, код: 4711377086899, A12VF-266XPL stylv5
Польське поширення, діалект. Виробник від дверей до дверей у MSI, фабрично упакований продукт, готовий до відправлення
Галерея
Специфікація:
Додаткова інформація:
Детальний перелік технічних параметрів, комплектації, кількості та типу портів і додаткового обладнання пропонованого обладнання міститься в наведених вище специфікаціях.
Повідомляємо, що запропоноване обладнання є новим і походить від офіційної польської дистриб’юторської мережі MSI Polska.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-12450H |
| Тип процесора | A12 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB > Laptopy 16GB RAM |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрана | 15,6 cala > Laptopy 15,6 cala |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | Cyborg 15 |
| Марка | MSI > Laptopy MSI |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 4060 > Laptopy GeForce RTX 4060 |
| Мультимедіа | Mikrofon |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 8GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI |
| Родина процесорів | Intel Core i5 > Laptopy Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Колір | Czarne > Czarne Laptopy |
| Частота процесора | 3300MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 762 ₴


