Доставка зі складу 5-10 днів.

Brother HL-L6400DW
Лоток для паперу на 520 аркушів
Вбудовані інтерфейси: USB, бездротова мережа, дротова мережа

Підтримувані тонери ємністю до 20 000 сторінок (включаючи тонер ємністю до 12 000 сторінок)
Сортувальний приймач (додатково)
Опис пристрою Brother HL-L6400DW
HL-L6400DW — це принтер, розроблений для вимогливих підприємств, які очікують швидких і ефективних пристроїв друку, які недорогі в експлуатації.
Пристрій швидкий, ефективний і економічний, оптимізований для роботи в середовищах, де створюються великі обсяги документів.
Принтер оснащений високоякісним модулем друку. HL-L6400DW друкує до 50 сторінок за хвилину. Пристрій також має модуль автоматичного двостороннього друку.
Пристрій підтримує високоефективні тонери, що забезпечує низькі витрати на друк. Модель Brother HL-L6400DW пропонується з тонером на 12 000 сторінок і підтримує тонери ємністю до 20 000 сторінок.
Витратні матеріали та аксесуари для Brother HL-L6400DW

Brother DR-3400 чорний
з того часу 649,00 злотих

Brother TN-3480 Чорний
з того часу 549,00 злотих

Brother TN-3512 Чорний
з того часу 619,00 злотих

Brother TN-3520 Чорний
з того часу 759,00 злотих

Пристрій подавання паперу Brother (LT-6505)
з того часу 801,83 злотих

Пристрій подавання паперу Brother (LT-5505)
з того часу 796,06 злотих

Лоток для паперу Brother 4 (MX4000)
з того часу 1888,63 злотих

Пристрій подавання паперу Brother (TT-4000)
з того часу 3326,88 злотих


ПЕРЕВІРТЕ ДЕТАЛІ ТА ПОЛОЖЕННЯ ТА УМОВИ АКЦІЇ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi-зв'язок | Да |
| Аксесуари в комплекті | Kabel zasilający |
| Ваги | 13,4 kg |
| Можливості друку | Automatyczny druk dwustronny > Drukarki laserowe - druk dwustronny automatyczny |
| Вихідна потужність паперу | 250 arkuszy |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Двосторонній друк | Да |
| Щомісячне навантаження | 10000 str./miesięcznie |
| Місткість основного лотка | 520 arkuszy |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Мoдель | Hl-L6400Dw |
| Марка | Brother > Drukarki laserowe Brother |
| Обсяг пам'яті | 512 MB |
| Підтримувані карти пам'яті | Немає |
| Розмір паперу | A4 > Drukarki laserowe A4 |
| Роздільна здатність монохромного друку | 1200x1200dpi |
| Роздільна здатність кольорового друку | Nie dotyczy > Drukarki laserowe - rozdzielczość kolor Nie dotyczy |
| Мережева підтримка | Да |
| Швидкість монохромного друку | 50str/min |
| Швидкість кольорового друку | Nie dotyczy |
| Знову до школи принтери | Да |
| Стандартна щільність паперу | 120 g/m2 |
| Тип | Monochromatyczne > Drukarki laserowe monochromatyczne |
| Рівень шуму під час друку | 54 dB |
| Колір | Niebieskie |
| Частота процесора [мГц] | 800 MHz |
- Ціна: 9 999 ₴



