Доставка зі складу 5-10 днів.
Gigabyte M32UC
Чудовий дизайн і надзвичайно багата функціональність — це робить монітор Gigabyte M32UC інструментом, який допоможе вам заново відкрити для себе ігри. Міцна конструкція в поєднанні з панеллю VA 4K забезпечує найкращий ігровий досвід у кожній деталі. Насичені кольори, найдрібніші деталі та надзвичайно швидкий час відгуку – це функції, які допоможуть вам досягти успіху на віртуальних полях битв. Зустрічайте ігровий монітор Gigabyte M32UC.
Швидкість, яка дасть вам перевагу
Насолоджуйтесь винятковою плавністю зображення завдяки матриці з частотою оновлення 144 Гц і часом відгуку 1 мс (MPRT). Завдяки йому і ігри, і фільми радують динамікою, а стеження за курсором миші на екрані ще точніше. В результаті ви можете отримати більшу перевагу в іграх FPS і ефективно боротися з суперником. Вища частота означає, що кадри зображення оновлюються частіше за секунду, роблячи рух краще відтвореним і, отже, більш реалістичним.
Вражаючий мінімалістичний дизайн
Gigabyte M32UC — це поєднання сучасного стилю та функціональності. Монітор має спеціальну основу, ергономічний дизайн якої пропонує ряд можливостей для персоналізації налаштувань монітора. Налаштуйте висоту та кут екрана відповідно до своїх уподобань і приєднуйтесь до своєї команди в грі. Крім того, матове покриття підкреслює якість виготовлення та робить M32U модернізацією майже будь-якої кімнати
Вбудований перемикач KVM
Ви гравець, працюєте вдома і вам потрібно підключити до монітора кілька пристроїв – комп’ютер, ноутбук чи, можливо, телефон? Ви будете в захваті від функції KVM, вбудованої в монітор Gigabyte M32UC.
Як це працює? Підключіть монітор до іншого пристрою за допомогою кабелю USB-C, натисніть кнопку... і все. Ефект? Ви можете працювати, грати, використовувати інші пристрої за допомогою тієї ж миші/клавіатури і, звичайно, монітор! Раніше вам потрібен був окремий виділений KVM, тепер у вас є все це від Gigabyte
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 7.8 kg |
| Висота з основою | 554mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 184mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 31,5 cala > Monitory 31,5 cala |
| Динамічний контраст | 10000000:1 |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоспоживання | F |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | M32UC |
| Марка | Gigabyte > Monitory Gigabyte |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 6W |
| Споживана потужність | 33W Вт |
| Роздільна здатність | 3840x2160 > Monitory 3840x2160 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | Curved > Monitory Curved |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Ширина з основою | 711,3mm |
- Ціна: 9 999 ₴



