Доставка зі складу 5-10 днів.
Так, рішення має значення
Насолоджуйтеся дивовижними ефектами на екрані панелі VA з роздільною здатністю Full HD 1920x1080, зберігаючи ту саму високу якість кольорів. Дивіться та робіть більше на моніторі ZeroFrame із повністю безрамковим дизайном.
Швидкий час відповіді
Короткий час відгуку 1 мс GTG і частота оновлення 144 Гц означає, що зображення оновлюються з високою частотою, що дозволяє насолоджуватися грою без затримок.
Потужна технологія Freesync™
Відкрийте радість плавної гри за допомогою технології AMD® Freesync™, яка синхронізує частоту кадрів вашого монітора з відеокартою.
Безпека очей перш за все
Захистіть очі від напруги за допомогою технологій Acer BlueLightShield™ і Flickerless™. Завдяки технологіям Acer ComfyView™ і Low Dimming™ монітор не так сильно відблискує, і вони менше втомлюються. Це дозволяє грати довше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 160° |
| Висота з основою | 528,1mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 244,1mm |
| Горизонтальні кути огляду | 170° |
| Діагональ екрана | 24,5 cala > Monitory 24,5 cala |
| Динамічний контраст | 100000000:1 |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | F |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | F |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | XF250QBbmiiprx |
| Марка | Acer > Monitory Acer |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 2W |
| Споживана потужність | 23W Вт |
| Розмір екрана | 62 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип матриці | TN |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Ширина з основою | 557,9mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴




