Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту:
Основні функції:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6,1 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 33 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 32 cale > Monitory 32 cale |
| Динамічний контраст | Mega |
| Додаткові функції | NVIDIA G-Sync |
| Клас енергоспоживання | G |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | S32A700NWP |
| Марка | Samsung > Monitory Samsung |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 33W Вт |
| Розмір екрана | 80 cm |
| Роздільна здатність | 3840x2160 > Monitory 3840x2160 |
| Роз'єми | HDMI > Monitory HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | 4K UHD > Monitory 4K UHD |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴









