Доставка зі складу 5-10 днів.
MSI G27C4X, 68,6 см (27"), 1920 x 1080 пікселів, Full HD, 1 мс, чорний, 68,6 см (27") Full HD 1920 x 1080 VA - 16:9 - 300 кд/м² - 1 мс - 178° /178° - 3000:1Група Плоскі екраниВиробник MSIMартикул виробника G27C4XEAN/UPC 4711377018456Опис Візуалізуйте свою перемогу за допомогою монітора MSI G27C4X Curved Gaming™. Оснащений панеллю 1920x1080, частотою оновлення 250 Гц і часом відгуку 1 мс, G27C4X забезпечить вам конкурентну перевагу, необхідну для перемоги над суперниками. Створений на основі технології AMD FreeSync™ Premium, G27C4X може поєднувати частоту оновлення дисплея з вашим графічним процесором для надзвичайно плавного ігрового процесу. Переконайтеся, що ви можете досягти своєї мети з усіма новітніми технологіями, вбудованими в монітор MSI Curved Gaming™ для змагальної гри. ВИГНУТИ ДЛЯ ВАШОГО ЗАДОВОЛЕННЯ ПЕРЕГЛЯДУ В ігрових моніторах MSI використовується вигнута дисплейна панель із коефіцієнтом кривизни 1500R, що є найбільшою зручний і підходить для широкого діапазону додатків від звичайних обчислень до ігор. Вигнуті панелі також сприяють зануренню в ігровий процес, завдяки чому ви відчуваєте себе більш пов’язаним із усім процесом. ЧАСТОТА ОНОВЛЕННЯ 250 ГЦ + ЧАС ВІДПОВІДІ 1 мс. Монітори MSI оснащені світлодіодною панеллю VA зі частотою оновлення 250 Гц + часом відгуку 1 мс, яка має найбільшу перевагу в швидкісних іграх. такі жанри, як шутери від першої особи, бойовики, гоночні симулятори, стратегії в реальному часі та спорт. Ці типи ігор вимагають дуже швидких і точних рухів, які завдяки надвисокій частоті оновлення та швидкому відгуку монітора випередять ваших конкурентів. ТЕХНОЛОГІЯ АНТИ-МЕРЕХТІННЯ Стандартні дисплеї моніторів зазвичай мають швидкість мерехтіння приблизно 200 разів на секунду , що непомітно неозброєним оком, але з часом може викликати втому. Технологія MSI Anti-Flicker забезпечує дуже зручне враження від перегляду, зменшуючи мерехтіння. 178 ГРАДУСІВ ШИРОКИЙ КУТ ОГЛЯДУ Завдяки великому куту огляду ігрові монітори MSI мають більше можливостей для розміщення монітора у вашій установці, не втрачаючи оптимального перегляду. Кольори та деталі залишатимуться чіткими під більшою кількістю кутів порівняно з іншими моніторами з меншими кутами огляду. ВІД КРАЮ ДО КРАЮ Завдяки надзвичайно вузькій рамці насолоджуйтесь найкращим зануренням у найновіші ігри завдяки налаштуванням кількох моніторів на 180 градусів. Насолоджуйтесь кращою безперервністю між екранами під час ігор, роботи або звичайної роботи з комп’ютером. ІГРИ БЕЗ РОЗРІВ, БЕЗ ЗАЇКАНЬ, ГЛАВНІ ІГРИ Ігри не повинні бути вибором між переривчастим геймплеєм чи зламаними кадрами. З ігровими моніторами MSI це не обов’язково. Отримайте плавну продуктивність без артефактів практично з будь-якою частотою кадрів завдяки технології AMD FreeSync™. РОЗУМНИЙ ХРЕСТИН Прицільна точка автоматично змінює колір, роблячи її видимою в будь-який час. Якщо колір прицільної точки збігається з кольором фону, це буде проблематично для прицілювання. Ігровий монітор MOSTVIVID DISPLAYMSI оснащено технологією HDR, яка може створювати зображення з більшою кількістю деталей, ширшим діапазоном кольорів і виглядати більш схожим на те, що є. людське око бачить у порівнянні зі звичайним монітором. Підтримується Windows 11 Auto HDR, будь ласка, перейдіть за посиланням нижче, щоб дізнатися більше про Auto HDR і як увімкнути. TRUE COLOR. Вигнутий ігровий монітор MSI має більше охоплення діапазону порівняно зі звичайними моніторами. Кольори та деталі ігрового процесу виглядатимуть реалістичнішими та вишуканішими, щоб зануритися до меж. НІЧНЕ БАЧЕННЯ Незалежно від того, чи весь екран темний, чи лише деякі частини мають важкі тіні. Дозвольте першому в світі інтелектуальному чорному тюнеру зробити ваш день яскравішим, виділяючи дрібні деталі в темних областях. Основні характеристики Загальні Діагональ дисплея 68,6 см Роздільна здатність дисплея 1920 x 1080 пікселів Тип HD Full HD Час відгуку 1 мс Оригінальне співвідношення сторін 16º9 Кут огляду, горизонтальний 178 ° Кут огляду, вертикальний 178 °Кріплення VESA YКолір продукту Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 4.5 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | E |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | G27C4X |
| Марка | MSI > Monitory MSI |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 45W Вт |
| Розмір плями | 0.311mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | HDMI > Monitory HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | Curved > Monitory Curved |
| Тип підсвічування | Inne |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴

