Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор PHILIPS Momentum 3000 24M1N3200VS
Висока якість зображення є важливою при використанні моніторів! Завдяки роздільній здатності Full HD 1920 x 1080 пікселів ви зможете зосередитися на насолоді ідеальним покращенням кольору та контрастом, не відходячи, щоб побачити кожну деталь. Full HD ідеально підкреслить глибину кольорів, зробивши ігри чи перегляд фільмів ще приємнішими, ніж раніше.Більше ніякого мерехтіння зображення! Технологія Flicker-free дозволить вашим очам відпочити від мерехтіння та появи білих плям на екрані. Завдяки цій технології ви зможете зосередитися на грі та забути про незручності!
Завдяки частоті оновлення зображення до 165 Гц ви зможете повністю зосередитися на перегляді фільмів чи іграх, не чекаючи завантаження зображення. Ця частота забезпечить миттєве завантаження всіх елементів, що допоможе уникнути ефекту розмитості або недостатньо видимих елементів зображення.Монітор має HDMI x2, лінійний аудіовихід, порти DisplayPort x1.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 3,6kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 193mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | F |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | 24M1N3200VS/00 |
| Марка | Philips > Monitory Philips |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 3W |
| Споживана потужність | 25W Вт |
| Розмір плями | 0,28mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип матриці | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴



