Доставка зі складу 5-10 днів.
ВЕЛИКЕ ДЕТАЛІЗОВАНЕ ЗОБРАЖЕННЯ Ви чітко побачите кожну деталь. Завдяки роздільній здатності UHD зображення мають у 4 рази більше деталей, ніж пропонує Full HD. Ви можете насолоджуватися фільмами з кінематографічною якістю зображення. Великий екран дозволить зручно запускати безліч додатків і програм для більш ефективної роботи. НАСОЛОДУЙТЕСЯ ГЛИБИНОЮ КОЛЬОРУ Весь контент захоплює точністю передачі кольору та багатством деталей і кольорів. Технологія HDR10 робить яскравіші кольори ще яскравішими, а чорний темнішим. Ви побачите зображення саме такими, якими задумав їх автор. Монітор, сертифікований TUV Монітор автоматично регулює яскравість і колірну температуру відповідно до середовища, в якому ви працюєте. Режим Eye Saver мінімізує випромінювання синього світла, яке шкідливо впливає на сітківку, а технологія Flicker Free зменшує мерехтіння зображення. Ви можете користуватися монітором довше, не сльозяться та не печуть очі. ПІДКЛЮЧАЙТЕ ТА ДИВІТЬСЯ Автоматичне визначення джерела дозволяє миттєво відтворювати вміст після підключення пристрою. Вам не потрібно нічого встановлювати, все буде зроблено автоматично. СУЧАСНИЙ СТИЛЬ ТА КОМФОРТ РОБОТИ Практично безрамковий дизайн дозволяє повністю зосередитися на відображеному контенті. Ви також можете підключити два монітори, щоб розширити робочий простір. Ви зможете зручно використовувати багато додатків одночасно, швидко шукаючи потрібні дані. Частота оновлення 60 Гц Частота оновлення екрана 60 Гц забезпечує плавне зображення в іграх і фільмах, покращуючи ваші враження від розваг. Крім того, монітор швидко реагує на ваші команди в програмах, що підвищує вашу продуктивність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Динамічний контраст | Mega |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Клас енергоспоживання | G |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | G |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | Samsung SA700NWUX |
| Марка | Samsung > Monitory Samsung |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 28W Вт |
| Розмір екрана | 68 cm |
| Роздільна здатність | 3840x2160 > Monitory 3840x2160 |
| Роз'єми | HDMI > Monitory HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | 4K UHD > Monitory 4K UHD |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴









